- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Lukisan produk
1571990 Drawing.pdfMaklumat alam sekitar
2-1571990-5 Statement of Compliance.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $5.044 | $5.04 |
| 200+ | $2.013 | $402.60 |
| 500+ | $1.946 | $973.00 |
| 1000+ | $1.913 | $1,913.00 |
Spesifikasi teknologi 2-1571990-5
Spesifikasi Teknikal TE Connectivity ALCOSWITCH Switches - 2-1571990-5, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan TE Connectivity ALCOSWITCH Switches - 2-1571990-5
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | ALCOSWITCH Switches / TE Connectivity |
| Voltan Rating - DC | 20 V |
| Voltan Rating - AC | 20 V |
| Jenis | Standard |
| Style penamatan | PC Pin |
| Tukar Fungsi | Off-Mom |
| Siri | TSP |
| Panel cutout Ukuran | - |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Life mekanikal | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Perlindungan Ingress | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination Jenis Warna | - |
| ciri-ciri | Process Sealed |
| Life elektrik | 80,000 Cycles |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 0.4VA (AC/DC) |
| Warna - Penggerak / Cap | Black |
| Circuit | SPST-NO |
| Nombor produk asas | 1571990 |
| Jenis penggerak | Round, Plunger, Flush |
| penggerak Penandaan | No Marking |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Tidak berkaitan |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan TE Connectivity ALCOSWITCH Switches 2-1571990-5.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 2-1571990-6 | 2-1571990-2 | 2-1571990-8 | 2-1571990-9 |
| Pengeluar | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Jenis | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| penggerak Penandaan | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Warna - Penggerak / Cap | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Panel cutout Ukuran | - | - | - | - |
Muat turun 2-1571990-5 PDF datasheets dan dokumentasi TE Connectivity ALCOSWITCH Switches untuk 2-1571990-5 - TE Connectivity ALCOSWITCH Switches.
2-1571990-2TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
2-1571990-8TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 20V
2-1571987-1TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
2-1571987-7TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
2-1571990-6TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
2-1571987-9TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
2-1571987-2TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
2-1571999-1TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V
2-1571990-1TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 20V
2-1571987-4TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
2-1571990-7TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
2-1571990-3TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.