- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi 926581-01-02-EU
Spesifikasi Teknikal 3M - 926581-01-02-EU, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan 3M - 926581-01-02-EU
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | 3M |
| penamatan | Solder |
| Siri | 929 |
| Jarak Row | - |
| Pitch | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan | 2 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | 0.465' (11.800mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.400' (10.160mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.100' (2.540mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 0.965' (24.500mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | 926581 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan 3M 926581-01-02-EU.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 926581-01-01-EU | 926581-01-03-EU | 926581-01-04-EU | 926581-01-05-EU |
| Pengeluar | 3M | 3M | 3M | 3M |
| Panjang - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Panjang - Keseluruhan Pin | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Jarak Row | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| penamatan | - | - | - | - |
| Panjang - Tail | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pitch | - | - | - | - |
| Panjang - Stack Tinggi | - | - | - | - |
Muat turun 926581-01-02-EU PDF datasheets dan dokumentasi 3M untuk 926581-01-02-EU - 3M.
926554-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSNG FMALE 3POS INLINE
926581-01-03-I3MCONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H GOLD
926581-01-05-I3MCONN HDR 5POS 0.1 STACK T/H GOLD
926581-01-06-EU3MCONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H GOLD
926539-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HOUSING 0.25 1POS RED
926581-01-01-I3MCONN HDR 1POS STACK T/H GOLD
926581-01-01-EU3MCONN HDR 1POS STACK T/H GOLD
926581-01-05-EU3MCONN HDR 5POS 0.1 STACK T/H GOLD
926581-01-02-I3MCONN HDR 2POS 0.1 STACK T/H GOLD
926581-01-06-I3MCONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H GOLD
926581-01-04-EU3MCONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
926581-01-03-EU3MCONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H GOLD
926581-01-04-I3MCONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.