Lihat semua

Sila rujuk versi bahasa Inggeris sebagai versi rasmi kami.Kembali

Eropah
France(Français) Germany(Deutsch) Italy(Italia) Poland(polski) Netherlands(Nederland) Spain(español) Turkey(Türk dili) Israel(עִבְרִית) Denmark(Dansk) Switzerland(Deutsch) United Kingdom(English)
Asia Pasifik
Japan(日本語) Korea(한국의) Thailand(ภาษาไทย) Malaysia(Melayu) Singapore(Melayu) Philippines(Pilipino)
Afrika, India dan Timur Tengah
India(हिंदी)
Amerika Utara
United States(English) Canada(English) Mexico(español)
RumahProdukCable AssembliesKabel gentian optik

Kabel gentian optik

Produk 4 dijumpai

Senarai produk

1
Bandingkan Gambar Bahagian # Pengeluar Penerangan Inventori Model ECAD RoHS Panjang - keseluruhan Pakej Nombor produk asas kembali kerugian Jacket (penebat) bahan Kehilangan Insertion Warna - Penyambung Warna - Kabel Bend Radius Siri Jenis Fiber Diameter kabel Jenis kabel 2 penyambung penyambung 1 ciri-ciri Jenis penilaian Suhu Operasi Kuantiti
HFBR-RNS001Z HFBR-RNS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M Dalam stok7893 pcs 3.3' (1.0m) Bulk HFBR-RNS001 - Polyethylene (PE) - Black Black 35mm HFBR - 0.09' (2.2mm) Buffered Fiber - - Attenuator POF - -55°C ~ 85°C
SM3010 Optilab 12 CORE WATERPROOF SM PIGTAIL, 2 Dalam stok4070 pcs 7.5' (2.3m) - - - - - - - - - - - - Cable SC/APC (12) - Singlemode - -
SM3006 Optilab 12 CORE WATERPROOF SM PIGTAIL, 9 Dalam stok4000 pcs 6.6' (2.0m) - - - - - - - - - - 0.03" (0.9mm) Buffered Fiber Cable SC/APC (12) - Singlemode - -
SM3004 Optilab 2 CORE WATERPROOF SM PIGTAIL, 5 Dalam stok4220 pcs 16.4' (5.0m) - - - - - - - - - - - - Cable SC/APC (2) - Singlemode - -
1
0 RFQ
Bakul membeli belah (0 Items)
Ia kosong.
Bandingkan senarai (0 Items)
Ia kosong.
Maklum balas

Maklum balas anda penting!Di Allelco, kami menghargai pengalaman pengguna dan berusaha untuk memperbaikinya secara berterusan.
Sila kongsi komen anda dengan kami melalui borang maklum balas kami, dan kami akan bertindak balas dengan segera.
Terima kasih kerana memilih Allelco.

Subjek
E-mel
Komen
Captcha
Seret atau klik untuk memuat naik fail
Muat naik fail
Jenis: .xls, .xlsx, .doc, .docx, .jpg, .png dan .pdf.
Max Saiz Fail: 10MB